Stáhněte si tapety LG G Flex 2 v Full HD

May 7, 2023 0 By gaaxo

LG je jednou z nejvýznamnějších značek smartphonů, protože mobilní telefony objevily svou metodu pro masy. Přišel však čas, kdy OEM začal ztrácet podíl na trhu a jednou se zdálo, že to bude úplně mimo hru. Korejský gigant však udělal silný comeback s LG G2, který skončil nesmírně populární. Později LG skončil jako první výrobce smartphonu, který uvolnil gadget se zaoblenou obrazovkou chápanou jako LG G Flex.

Jen před několika týdny představil LG druhou generaci gadgetu s názvem LG G Flex 2. Telefon nebyl dosud uvolněn a také se má zasáhnout police koncem tohoto měsíce. Ve srovnání s obrazovkou 6-palcové HD (720 x 1280 pixelů) objevené na svém předchůdce, nový G Flex 2 přináší některé značné upgrady, jako je 5,5palcový plný HD p-Oled displej, procesor Snapdragon 810, 2/3 GB RAM, 13 MP, 13 MP Primární i 2,1 MP zadní senzory, externí slot microSD, který podporuje až 128 GB úložiště, stejně jako dále.

Zřídka se vyskytuje, že dobroty telefonu objevují svou metodu před skutečným zavedením zařízení, avšak v situaci LG G Flex 2 je situace trochu jiná. Právě jsme dostali ruku na tapety z nového telefonu a dnes je s vámi sdílíme.

LG G Flex 2 obsahuje 10 nových tapet v tapetách Full HD (2160 x 1920 pixelů). Jak můžete vidět na obrázku výše uvedeného náhledu, všechny tapety jsou nové a vypadají ohromeně. Stačí stáhnout všechny oficiální tapety LG G Flex 2 kliknutím na náš odkaz níže. Po stažení souboru jej rozbalte a zkopírujte tapety do zařízení.

Stáhněte si tapety LG G Flex 2

Lg-g-flex-2-stock-wallpapers.zip | Zrcadlový odkaz

Z naší sekce tapet si můžete stáhnout více tapet skladem, takže je ujistěte, že je nebudete chybět. Na zdraví!