Společnost Apple Pay zahájí za vládní transakce USA letos na podzim

April 14, 2023 0 By gaaxo

Apple Pay nadále přechází z výdrže k síle, přičemž vláda USA nyní využívá technologie Apple.

Během dnešního summitu pro kybernetickou bezpečnost Bílý dům oznámil, že ti s federálními kartami splácení budou moci použít Apple Pay s dodržováním smlouvy s Apple. To naznačuje, že každý, kdo přijímá veterány nebo výhody sociálního zabezpečení pomocí vládní debetní karty, bude brzy moci tyto karty s Apple Pay používat.

Podle zprávy od Bloombergu nabídka naznačuje, že přímé odhalení splácení a vládní karty provozované GSA SmartPay budou použitelné s Apple Pay. Tyto karty jsou odpovědné za transakce v hodnotě 26,4 miliardy USD ročně s ohromujícími soukromými transakcemi 87,4 milionu.

Výdrž Apple Pay je ve své zlepšené zabezpečení ve srovnání s běžným debetem a kartami úvěrové historie díky pravdě, že žádné osobní informace nemění ruce a že každá transakce je přidělena jedinečný identifikátor spíše než vyžaduje jakýkoli typ podrobností o kartě, aby byl předáno. Tato zvýšená bezpečnost naznačuje, že banky pravděpodobně ušetří tunu peněz na podvodných transakcích a také to, že společnost Apple platí extrémně přitažlivý návrh. Přidané pohodlí a mezipaměť, která přichází s placením pomocí smartphonu – nebo brzy smartwatch – jsou jen bonus.

Na summitu, který dodržuje oznámení Bílého domu, generální ředitel Apple Tim Cook poukázal na to, že podpora Apple Pay také umožní lidem zaplatit za zisk přístup k národním parkům pomocí svých telefonů od tohoto nadcházejícího září.

Apple Pay je v současné době nabízen pouze ve svázaných státech, ale očekává se, že podpora se bude zabývat jako Čína i ve Spojeném království dostatečně brzy, i když lidé v těchto zemích si budou vždy přát, aby to bylo rychlejší.

Apple Pay byl spuštěn v září s příchodem iPhone 6, iPhone 6 Plus a také iOS 8.

(Via: Bloomberg)

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.