Wi-Fi + Cellular iPad Mini doprava za pět dní, Apple posílá potvrzovací e-maily spotřebitelům [image]

April 4, 2023 0 By gaaxo

Zdá se, že se dobře filtruje do e-mailových schránek těch, kteří trpělivě čekali na Wi-Fi + Cellulární verze nádherného nového 7,9palcového iPad Mini. Když Apple minulý měsíc oznámil zařízení v kalifornském divadle, bylo by pro mnoho zákazníků nepříjemné zjistit, že vydání bylo rozloženo pouze počátečním spuštěním modelu Wi-Fi. Tito fanoušci technologií v USA, kteří kousli kulku a předobjednali si buněčnou variantu Wi-Fi +, by snad měli vidět své mini tabletové přistání v příštích pěti pracovních dnech podle oficiální e-mailové korespondence Apple.

V rámci e -mailové kampaně za účelem přivedení dobrých zpráv zákazníkům informuje Apple spotřebitele, že zařízení schopné LTE se nyní připravuje na odeslání, přičemž počáteční vlna je nastavena na opouštění dodavatelů v rámci své další cesty do konce příštího týden. Přestože pošta přinese úsměv na tváři těch, kteří ji obdrží, ve skutečnosti se nevztahuje do složitých podrobností o tom, kdy zákazníci mohou skutečně očekávat, že tablet dorazí, ani neposkytuje žádné údaje o přepravě ani sledovací čísla pro zásilku.

Předobjednávky LTE iPad Mini byly do značné míry procházeny slepými zákazníky, přičemž Apple nedal žádný skutečný odhad toho, kdy by nové 7,9palcové zařízení skutečně bylo doručeno. Počáteční slovo od společnosti bylo, že zařízení bude k dispozici v polovině listopadu, datum, které bylo poté přesunuto do 21. listopadu, než jsme nakonec viděli doručovací e-maily, které dnes vylévají.

Zdá se také, že mnoho počátečního online inventáře buněčného iPadu Mini již bylo přiděleno předobjednávcem zákazníkům. Jednotlivé webové stránky Apple v celé Evropě ukazují odhad doručení na konci listopadu, přičemž web Apple.com ve Spojených státech informuje potenciální zákazníky, že budou muset počkat dva týdny před odesláním iPadu. Akcie založené na Velké Británii se zdají být jedny z nejtěžších zásahů prostřednictvím online kanálů, bez okamžité dostupnosti modelů LTE nebo Wi-Fi.

Bude zajímavé vidět oficiální prodejní čísla samotného iPad Mini, když je Apple zveřejní, ale se svými zásobami na vážně nízké úrovni by se zdálo, že zákazníci opět pozitivně reagovali na spuštění hardwaru Apple.

(přes Slashgear)

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.