5GHz LTE-U SPECTRUM Oprávněné FCC, T-Mobile, aby se na jaře

April 18, 2023 0 By gaaxo

ve Spojených státech mohla očekávat, že v budoucnu dokáže získat rychlosti gigabitu LTE podle dopravců, které dodržují zprávy, že zprávy, které dodržují zprávy, které dodržují zprávy, které dodržují zprávy FCC povolil 5GHz spektrum pro využití mobilních datových připojení.

Dopravci chtějí zaručit, že jednotlivci mohou co nejlépe využít svých sítí, a také zvyšování rychlostí je součástí rychlosti 5 GHz v popředí dalšího kroku pro dopravce i výrobce gadgetů.

Spektrum 5GHz bylo historicky využíváno pro spotřebiče WiFi, přičemž přesvědčení je, že umožnění nosičům využívat přesně stejné spektrum by bylo receptem na katastrofu. FCC je však v souladu s prací buněčných i WiFi zúčastněných stran, nyní v prostředí, aby přijala, že obě technologie mohou existovat společně na stejném stejném spektru 5GHz.

Během testování bylo prokázáno, že nosiče mohou okamžitě snížit využití pásma 5GHz v oblastech, které také zahrnují vysoké využití spektra pomocí WiFi gadgetů při nákupu, aby zaručily žádné problémy. Naopak v oblastech, kde WiFi není silně využíván nosiče, mohou zvýšit využití přesně stejného spektra, což znamená, že rychlosti mohou zvýšit pro ty, kteří využívají buněčné sítě, pokud jsou povoleny.

LTE-U umožňuje poskytovatelům bezdrátových služeb poskytovat webový provoz mobilních dat s využitím nelicencovaného spektra při sdílení silnice, s Wi-Fi. Vynikající personál inženýrské kanceláře FCC a inovace licencoval, že se dnes jsou povoleny gadgety LTE-U v souladu s pravidly FCC. Stejně jako dobrovolné testování trhu prokázalo, že jak tyto gadgety, tak i operace Wi-Fi mohou existovat v pásmu 5GHz.

S ohledem na tento vývoj se T-Mobile také snažila odhalit jeho přemístění do tohoto vpád:

S LTE-U, počínaje letos na jaře, budou klienti T-Mobile schopni proniknout do prvních 20 MHz nedostatečně využívaného nelicencovaného spektra na 5GHz pásmu a využít jej pro další kapacitu LTE.

Inovace LTE-U se jmenuje SO, protože běží na nelicencovaném spektru 5GHz, stejně jako tento nový souhlas FCC neznamená, že byla licencována, znamená to, že jsme o krok lepší pro takovou věc happening.

S FCC nyní potěšilo, že jak buněčné, tak i trhy s WiFi se domnívají, že dokážou šťastně online až do stejného spektra, mohou být rychlosti Gigabit 5G nyní lepší pro větší část americké populace.

(Zdroj: FCC)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

China Mobile zahájí testování 5G LTE do poloviny roku 2017 [Zpráva]

Intel oznamuje první světový modem 5G, AT&T představuje plány 5G na rok 2017

Opravte iPhone 7 a iPhone 7 Plus Problém s mrazem videokamery, tady je, jak

Skryté funkce MacOS Sierra pro Mac, kterým s největší pravděpodobností nerozumíte

WhatsApp / Whatspad ++ na iPadu a také iOS 10 bez útěku z vězení, zde je přesně to, jak jej nastavit

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.